İzmir'de şubat ayında deniz keyfi!

İzmir'in Foça ilçesinde güzel havayı fırsat bilenler, sahillere akın etti. Hava sıcaklığının 25 dereceye ulaştığı ilçede, hafta sonu sahil kenarları doldu.

Manisa, İzmir ve çevre yerleşim yerlerinden vatandaşlar, ilçeye akın etti. Bazı vatandaşların şubat ayında denize girdiği ilçede bazı kişiler sahilde balık tuttu, bazıları yürüyüş yaptı, bazıları da tekne turlarına katıldı.
İlçe esnafı ise ziyaretçi yoğunluğu dolayısıyla mutlu olduğunu söyledi. İzmir'den hafta sonunu değerlendirmek için ailesiyle birlikte Foça'da vakit geçirmeyi tercih ettiklerini belirten Ali Saatlı, güzel hava ve denizi görünce yüzme sezonunu açtığını söyledi. Saatlı, "İzmir Karşıyaka'da oturuyorum. Havanın çok güzel olduğunu görünce denize de girmek istedim. Tahminlerimizden çok daha güzel bir hava var. Ailemle mükemmel bir hafta sonu geçiriyorum" dedi.

'ÇOK GÜZEL BİR GÜN'
İlçede vakit geçirdikten sonra tekne gezisi de yaptıklarını dile getiren vatandaşlardan İlker Karakaş ise "Tekneyle Foça'nın adalarını ve koylarını gezdik. Güzel bir hafta sonu geçirmek istediğimiz için Foça'yı tercih ettik" diye konuştu.(DHA)

0 Yorum

Yorum Gönder

300 X 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

300 X 250 Reklam Alanı